Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Taşınmak sizin kararınız taşımaksa bizim işimiz. 1995’den beri tecrübesinden ödün vermeyen Avcılar Nakliyat sizlere kusursuz taşınma hizmeti garantisi veriyor.

Uzun yıllardır evden eve taşımacılık hizmeti veren Avcılar nakliyat firmalar arasında yüksek müşteri potansiyeli olan lider firmalardandır. Evden eve taşımacılık sektöründe ev, ofis, işyeri, fuar, piyano, çelik para kasası taşıma hizmetini Avcılar İstanbul ve Türkiye geneli olarak şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Firmaları

Konusunda uzman 8 ekibi ile 7/24 hizmet verebilmektedir. Bu ekipler her türlü ev nakliyesi problemine cevap verebilmek için donanımlıdırlar. Hizmetlerimiz sıralamasına aşağıdaki şekildedir. Taşınacak evinize isteyeceğiniz ekspertiz elemanımız evinizde taşınacak bütün eşyaları görmeli, kamyon büyüklüğüne ve sigorta bedeline karar kılmalıdır. Ekspertiz ayni zamanda hizmet elemanlarının seçimini de bu tespitte yapar. taşımada çok özel itina görecek eşyaların tespiti de ekspertiz görevleri arasındadır. Ekspertiz hizmeti ücretsizdir.

Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir. Kamyon içi eşya taşıma için özel tasarlanmış yüzeye sahiptir. Şehir içi, Şehirler arası taşımacılık, Evden Eve nakliyat ve Tehlikeli Yük taşımacılığı bu Internet sitemizden ana hizmet konusu olmasına rağmen bunun yanında Depolama Gümrükleme Parsiyel taşıma dallarında hizmet vermekteyiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir