EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul Evden Eve Nakliyat

esyapaketleme22Uzman Kardeşler Evden Eve Nakliyat olarak taşımacılık hizmetlerinde çok eski yıllara dayanan nakliye tecrübelerine güvenerek sizlere lojistik sektöründe hizmet vermekteyiz. 1998 yılından bu yana Türkiye il sınırları içerisinde şehir içi, şehirlerarası taşınmalarda binlerce kurum ve şahısa hizmet veriyoruz. Şirketimiz son model taşıma araçları ve 35 kişiden oluşan deneyimli personeli ile kusursuz hizmet sunmaktadır. Kuruluşumuzdan bu yana her zaman müşteri odaklı çalışmayı, kaliteli hizmet verme amacı ile kurulmuş bir nakliye şirketiyiz. 

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Bizim İşimiz!

Kaliteli ve güvenilir bir şekilde Avrupa yakası evden eve nakliyat firmaları arasında en tecrübeli firma olan Uzman Kardeşler Nakliyat sigortalı, marangozlu, ambalajlı lüks taşımacılık hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Yenilikçi vizyonumuz ve her zaman teknolojik çalışmaları yakından takip ederek yılların vermiş olduğu nakliyat tecrübelerini teknolojiye entegre ediyoruz. Bu doğrultuda sektörümüzde asansörlü nakliyat hizmeti veren firmamız taşınma süreci içerisinde hızlı, güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmetlerimizin öncüsü olmaya devam etmektedir.

k3_belgesiankaraAsansörlü taşıma biçiminde eşyalarınız zarar görme oranı en aza indirilerek en güvenli şekilde taşınması sağlanmaktadır. Personellerimiz eşyalarınızı en iyi şekilde ambalajlayarak en güvenli hale getirir. Asansör ile birlikte eşyalar direkt olarak aracımıza alınarak en güvenli şekilde yerleştirilir. Bu sayede eşyaların hiçbir zarar görmemesi sağlanmış olur. Sizlere en iyi hizmeti vermek için her zaman buradayız.