Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Kaliteli ve güvenilir bir şekilde İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında en tecrübeli firma olan Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat sigortalı, marangozlu, ambalajlı lüks taşımacılık hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Beylikdüzü Nakliyat denildiğinde, her biri kendi alanında uzmanlaşmış kadrosu ile akla gelen ilk taşımacılık firması olarak yıllardır kusursuz hizmet vermeye devam etmektedir.

Konusunda uzman ekibi ile 7/24 hizmet verebilmektedir. Ekibimiz her türlü ev nakliyesi problemlerine cevap verebilmek için donanımlılardır. Hizmetlerimiz şöyledir; Taşınacak evinize isteyeceğiniz ekspertiz elemanımız evinizde taşınacak olan bütün eşyaları görmeli, araç büyüklüğüne ve sigorta bedeline karar kılmalıdır. Ekspertiz ayni zamanda hizmet elemanlarının seçimini de bu tespitte yapar. Taşımada çok özel itina görecek eşyaların tespiti de ekspertiz görevleri arasındadır. Ekspertiz hizmeti ücretsizdir.

Beylikdüzü Evden Eve Taşımacılık

Firmamızın taşıma ekibi konusunda uzman tesisatçı ve montör elemanları bulunur. Eşyalarınız uzman ellerde sökülür gideceği yerde monte edilir. Nakliye günü ve saati kararlaştırılarak nakliye sözleşmesi yapılır. Evden eve nakliyatın en önemli konusu iyi paketlemedir. Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacaktır. Paketlemede en iyi ambalaj şekli temiz kağıt dışına baloncuklu naylon ve kutulamadır. Bütün vitrin süsleri ve değerli porselen vb. eşyalar öncelikle beyaz kağıda sarılmalı kutulanmalıdır. Siz kahvenizi içerken elemanlarımız bu işleri sırasıyla yapıp kutulama işleri bitince taşımaya geçeceklerdir. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır .Şehir içi, Şehirler arası taşımacılık, Evden Eve nakliyat ve Tehlikeli Yük taşımacılığı bu Internet sitemizden ana hizmet konusu olmasına rağmen bunun yanında Depolama Gümrükleme Parsiyel taşıma dallarında hizmet vermekteyiz.