Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir Evden Eve NakliyatAvrupa yakasının en uygun hizmeti, Başakşehir evden eve nakliyat firmamız tarafından sunulmaktadır. Ofis taşıma, şirket taşıma, ev taşıma ve parça eşya taşıma gibi hizmetler uzman personellerimiz tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. 1+1 başta olmak üzere 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi daireleri ekonomik fiyatlar ile taşınmaktadır. Firmamız müşterilerini memnun edebilmek için paketleme ve montaj noktasında da destek sağlamaktadır. Başakşehir evden eve nakliyat, istenilen bölgelere aynı günde ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. Ayrıca müşterilerimize verilen rakamlar anahtar teslim hizmetleri içermektedir. Yani tüm eşyalar paketlenmekte, araca yüklenmekte ve yeni adreslere getirilip monte edilmektedir.

Başakşehir Asansörlü Nakliye

Başakşehir asansörlü nakliye, yüksek katlı binalarda bulunan eşyaların daha kolay bir şekilde indirilmesi için verilen bir taşıma hizmetidir. Firmamıza ait olan vinç platformları metrelerce yüksekliğe ulaşabilmektedir. Bu sayede tüm eşyaların orantısız güç kullanıma gerek kalmadan taşınabilmektedir. Başakşehir asansörlü nakliye hizmetleri, siteler, ofisler, şirketler ve rezidanslar içinde geçerlidir. Ayrıca firmamız İstanbul’un her bir ilçesine de asansör desteği sağlamaktadır. Bu sayede taşıma işlemleri çok daha kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Başakşehir Ev Taşıma

Başakşehir Ev TaşımaKiralık dairelerde, yazlıklarda veya müstakil dairelerde bulunan eşyalar Başakşehir ev taşıma firmamız tarafından nakil edilmektedir. Tüm mobilyalar özenle ambalajlandıktan sonra araçlara yerleştirilmektedir. Firmamız müşterilerimizin daha zahmetsiz bir taşınma süreci geçirebilmeleri için montaj desteği de verilmektedir. Öncellikle de dolapların, kabinlerin veya yemek masalarının kurulumu gerçekleştirilmektedir. Başakşehir evden eve nakliyat firmamız bünyesinde elektrik ve marangoz ustaları bulunmaktadır. Bu sayede avizelerin sökümü ve montajı da pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Nakliye fiyatları, eşyaların sayısına göre değişkenlik göstermektedir. İstenilen kriterler veya hizmetin içeriği yine fiyatları yakından etkilemektedir. Firmamız ise Başakşehir evden eve nakliyat ücretleri için özel indirimler gerçekleştirmektedir. Ayrıca parça eşya taşıma ve şehir içi nakliye hizmetleri çok düşük rakamlar ile verilmekle beraber bu hizmetler için yakıt ücreti talep edilmemektedir. Ofislerde bulunan mobilyalar ise müşterilerimizin istediği şekilde ve istediği gün veya saatte taşınmaktadır. Firmamız şehirlerarası nakliye sektöründe de faaliyet göstermektedir