Şirinevler Evden Eve Nakliyat

Şirinevler Evden Eve Nakliyat

Şirinevler Evden Eve NakliyatŞirinevler evden eve nakliyat firmamız, taşımacılık sektöründe beklediği hizmet kalitesine sahiptir. Tüm yükler, eşyalar veya taşınacak olan diğer malzemeler özenle paketlenmektedir. Paketleme işlemleri sırasında strafor gibi köpükler kullanılarak eşyaların darbelere karşı daha dayanıklı olması sağlanmaktadır. Firmamız Şirinevler’in tüm sokak ve mahallerine de anlık olarak araç desteği sağlamaktadır. Ekiplerimiz ise hemen paketleme işlemlerine başlamaktadır. Şirinevler evden eve nakliyat 3+1, 4+1 gibi büyük daireleri bile 9 saat içerisinde taşımaktadır. Taşıma sırasında en küçük bir eşyanın zarar görmesi söz konusu değildir. Firmamız maddi değeri bulunan yükler içinde sigortalı nakliye hizmeti vermektedir. Bu sayede müşterilerimize güvence sağlanmakta ve ilerleyen dönemlerde yaşanacak olan sorunlar önlenmektedir.
Şirinevler Nakliyat Hizmetleri
Firmamız ağırlığı, sayısı ve tonajı ne olursa olsun tüm eşyalar sıfır risk ile taşımaktadır. Şirinevler nakliyat ofis taşımacılığı, şirket taşımacılığı, büro ve parça eşya taşımacılığı hizmetleri vermektedir. Avrupa ile Anadolu yakası arasında da her gün sevkiyatlar gerçekleştirilmektedir. Şirinevler evden eve nakliyat firmamız, montaj noktasında da destek sunmaktadır.

Yeni ofis veya yaşam alanlarına getirilen mobilyalar müşterilerimizin talepleri doğrultusunda monte edilmektedir. Yüksek katlı binalar için ise asansör sistemleri devreye girmektedir. Bünyemizde var olan vinç platformları sayesinde taşıma işlemleri daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Şirinevler evden eve nakliyat araçları içerisinde yer alan özel bölmeler sayesinde cam gibi kırılgan malzemelerin bile risksiz bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.
Şirinevler Evden Eve Nakliyat Firmaları
Taşıma hizmeti almak isteyen müşterilerimiz  evden eve nakliyat firmaları hakkında araştırmalar gerçekleştirmektedir. Ancak internet üzerinden yapılan bu araştırmalar sonucunda komisyoncular ile karşılaşılmamaktadır. Dolasıyla müşterilerimiz gerek fiyat konusunda mağdur edilmekte gerekse dolandırılmaktadır.

Uzman Kardeşler evden eve nakliyat ise sadece kendi imkanları ile taşımacılık desteği sağlamaktadır. Adreslere gönderilen kamyon ve kamyonetlerin üzerinde ise firmamızın logoları yer almaktadır. Ayrıca bazı Şirinevler evden eve nakliyat firmaları müşteri ile anlaştıktan sonra taşıma işlemlerinin ortasında ek maliyetler çıkarmaktadır. Yani en başta konuşulan rakam haricinde farklı ücretler talep etmektedir. Fakat Uzman kardeşler nakliye için böyle bir durumun yaşanması söz konusu değildir.