Merter Evden Eve Nakliyat

Merter Evden Eve Nakliyat

Merter Evden Eve NakliyatMerter evden eve nakliyat, ofislerde, dairelerde ve şirketlerde bulunan tüm eşyaları İstanbul’un çeşitli bölgelerine götürmektedir. Taşımacılık hizmetleri sadece kapalı kasa araçlar ve alanında uzman personeller ile verilmektedir. Firmamız ofis ve ev mobilyalarını kaliteli ambalajlar ile paketlemektedir. Özellikle de tüm eşyalar hassasiyet kuralları çerçevesinde ambalajlanmaktadır. Merter evden eve nakliyat, değerli malzemeler veya çelik kasalar için sigortalı taşımacılık desteği sunmaktadır. Kasko şirketleri tarafından sigortalanan eşyalar, müşterilerimizin daha da güvenli bir hizmet almalarını sağlamaktadır. Ayrıca firmamız Beşiktaş, Taksim gibi semtlere de aynı gün içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirmektedir.

Merter Nakliyat

Sayıca az olan eşyalar veya mobilyalar için parça yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Merter nakliyat, şehir içinde bulunan ilçeler arasında sürekli sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Özellikle de tekli koltuklar, 1+0 daireler veya ranzalar saatler içerisinde taşınmaktadır. Firmamız taşınan eşyaların kurulumunu uzman marangoz ustaları tarafından gerçekleştirmektedir. Merter nakliyat personelleri ister ev isterse ofis taşıma hizmetleri dahilinde müşterilerden gelen özel talepleri de değerlendirmektedir. Örneğin yatak odası takımları veya vitrinler istenilen odalara kadar götürülüp yine istenen şekillerde monte edilmektedir. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı bir nakliye hizmeti sunmaktadır.

Merter Asansörlü Nakliyat

Dar sokaklar, yüksek katlı binalar veya siteler için Merter asansörlü nakliyat hizmeti verilmektedir. Bu hizmet sayesinde eşyaların taşınması için harcanan süre daha da kısalmaktadır. Firmamızın şahsına ait olan vinç sistemleri maksimum 30 kat yüksekliğe kadar ulaşabilmektedir. Bu sayede eşyalar sürekli insan gücüne maruz kalmamakta ve daha güvenli bir şekilde taşınabilmektedir. Merter asansörlü nakliyat hizmetleri piyasa şartlarına göre daha makul rakamlar ile verilmektedir.

Merter Evden Eve Nakliyat

Uzmanlar kardeşler nakliyat sayesinde taşınma işlemleri bir eziyet olmaktan çıkarılmaktadır. Çünkü bu süreçte yapılması gereken tüm işlemler firmamızın uzman personellerine bırakılmaktadır. Ayrıca Merter evden eve nakliyat 4+1 veya 5+1 gibi büyük daireler içinde her türlü araç desteği sunmaktadır. Firmamızın bünyesinde yer alan kamyonlar, eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlayacak bir düzeydedir. Yine şehirlerarası nakliyat hizmetleri de kapalı kasa olan kamyonlar ile verilmektedir. Firmamız teslimat sırasında da eşyaları kontrollerden geçirmektedir.