Etiler Evden Eve Nakliyat

Etiler Evden Eve Nakliyat

Etiler Evden Eve NakliyatEtiler evden eve nakliyat, sektöründe kaliteli ve kurumsal hizmeti sunan firmaları arasında yer almaktadır. Genel olarak ofis eşya taşımacılığı, ev taşımacılığı ve parça yük taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet gösterilmektedir. Ayrıca İstanbul’un 39 ilçesine de araç desteği sunulmaktadır. Etiler evden eve nakliyat işçilik noktasında da profesyonel bir hizmet anlayışına sahiptir. Müşterilerinden gelen talepler çok kısa bir süre içerisin de değerlendirilmektedir. Anlık taşınma ihtiyacı duyan ofis veya işyerleri içinde pratik çözümler üretilmektedir. Etiler evden eve nakliye hizmetleri sadece kapalı kasa olan ve teknolojik yenilikler ile üretilmiş kamyonlar ile verilmektedir. Ayrıca firma bünyesinde bulunan paketleme, montaj ve taşıma personellerinin tamamı uzman kişilerden oluşmaktadır.

Etiler Asansörlü Nakliyat

Asansör sistemleri ile gerçekleştirilen taşımacılık hizmetleri, işçilik maliyetlerini büyük oranda düşürtmektedir. Yine bu sistemler sayesinde eşyalar daha kısa süre içerisinde yeni adreslere çıkarılmaktadır. Etiler evden eve nakliyat firması ise yüksek katlı binalar ve rezidanslar için asansör desteği sağlamaktadır. Ayrıca firma söz konusu desteği de ekonomik fiyatlar ile vermektedir. Özellikle de site gibi 20 kat yüksekliğe sahip olan binalara gerçekleştirilen taşımacılıklar, en geç 4 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Etiler asansörlü nakliyat ekipleri, tüm eşyaları vinç platformlarına yüklemekte ve daha sonra balkonlardan içeriye almaktadır.

Etiler Nakliye

Etiler NakliyeEtiler nakliye firması, şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetleri noktasında da profesyoneldir. Parça eşyalar, dolaplar ve mobilyalar kısa bir süre içerisinde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Özellikle de yüklerin zarar görmemesi için gerekli tüm önlemler fazlasıyla alınmaktadır. Etiler nakliye kurulum, montaj ve elektrik işleri gibi müşterilerinin zahmet çekeceği durumlarda da usta desteği sağlamaktadır. Firma günlük olarak Kocaeli, İzmir gibi merkezi bölgelere de sevkiyatlar gerçekleştirmektedir.

Etiler Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Nakliye ücretleri, son dönemlerde artış göstermektedir. Etiler evden eve nakliyat firması ise bu artışı göz ardı etmekte ve ekonomik bir taşıma hizmeti sunmaktadır. Paketleme gibi işçilikler ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. 1+1 veya 1+0 daireler içinde küçük depolama alanlarına sahip olan araçlar temin edilmektedir. Etiler nakliye firması ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.