Güngören Evden Eve Nakliyat

Güngören Evden Eve Nakliyat

Güngören Evden Eve NakliyatTaşımacılık ve depolama sektöründe lider olan Güngören evden eve nakliyat firması, müşterilerine ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Taşıma işlemleri sistematik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Özellikle de mobilyalar, dolaplar ve eşya kabinleri için kaliteli ambalajlar temin edilmektedir. Firmamız işlem görmesi planlanan tüm yükleri en az 4 kat olacak bir şekilde ambalajlamaktadır. Güngören evden eve nakliyat, ofis, parça yük veya site taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Ayrıca bünyemizde her türlü eşyayı güvenli bir şekilde taşıyabilecek düzeyde olan araç modelleri yer almaktadır. Tüm araç modellerimiz k3 belgeli olmakla beraber ekonomik yakıt tüketim özelliğine de sahiptir.

Güngören Nakliyat Firmaları

Nakliyat firmalarına olan güven her geçen gün azalmaktadır. Taşıma sırasında yapılan hatalar ve talep edilen yüksek fiyatlar yüzünden müşteriler mağdur edilmektedir. Güngören nakliyat firmaları ise tüm bu sorunlara etkin çözümler geliştirmektedir. Örneğin eşyaların tamamı sigortalanmaktadır. Bu sigorta sayesinde zarar gören yüklerin yarattı kayıplar müşterilere yansıtılmamaktadır. Güngören evden eve nakliyat firmamız tüm hizmetlerini makul rakamlar ile vermektedir. Müşterilerimizden istenen rakamlar piyasa şartlarına göre çok daha ucuzdur.

Güngören Ev Taşıma

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi daireler, Güngören ev taşıma firmamız tarafından 1 gün içerisinde boşaltılmaktadır. Eşyaların yıpranmaması için her türlü önlem alınmaktadır. Özellikle de cam, sehpa, ayna ve vitrinler için nakliye battaniyeleri temin edilmektedir. Bu sayede hassas eşyalar bile güvenli bir şekilde nakil edilmektedir. Güngören ev taşıma hizmetlerine ek olarak yüksek katlarda bulunan daireler için asansörlü taşımacılık desteği de sunulmaktadır. Firmamız bünyesinde birbirinden farklı vinç platformları yer almaktadır. Paketlenen eşyalar bu vinçler sayesinde 3 saat gibi kısa bir süre içerisinde yüksek katlara ulaştırılmaktadır.
Güngören Evden Eve Nakliyat Fiyat Al
Güngören evden eve nakliyat bünyesinde ki ekipler, talep edilen adreslere ulaşmakta ve müşterilerimize fiyat bilgisi sunmaktadır. Bu ekspertiz hizmeti tamamen ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Ayrıca pazarlık veya indirimler yüz yüze yapılmaktadır. Ekonomik bir hizmet almak için Güngören nakliyat firmaları ile iletişime geçebilir ve eşyalarınızın profesyonel bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz.