Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Uzman Kardeşler evden eve nakliyat İstanbul’un farklı ilçelerine sevkiyat ve depolama hizmeti veren Uzman Kardeşler evden eve nakliyat firmamız, tüm eşyaları dikkatli bir şekilde taşımaktadır. Taşıma işlemleri sadece alanında uzman personeller ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca yüklerin çizilmemesi, zarar görmemesi ve deforme olmaması içinde her türlü önlem alınmaktadır. Uzman Kardeşler evden eve nakliyat, kendi bünyesinde bulunan araçlar ile sadece nakliye desteği sağlamaktadır. Yani komisyon üzerinden iş alınmamakta ve iş verilmemektedir. Firmamız ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve sigortalı nakliye gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir.

Sultangazi Asansörlü Nakliye

Yeni inşa edilen binalar metrelerce yüksekliğe sahiptir. Taşıma işlemlerinin bu tür binalara gerçekleştirilmesi durumunda ciddi zorluklar yaşanmaktadır. Firmamız ise müşterilerine sunmuş olduğu Sultangazi asansörlü nakliye hizmeti sayesinde bu zorluğu ortadan kaldırmaktadır. Özellikle de sürekli insan gücüne maruz kalan mobilyalar deforme olmaktadır. Ayrıca bina içerisinde yeterli alanında olmaması durumunda da eşyaların taşınması daha da zorlaşmaktadır. Sultangazi asansörlü nakliye platformları ise 25.kat yüksekliğe ulaşmaktadır. Firmamız vinç sistemleri sayesinde taşıma süreleri de yarı yarıya kısalmaktadır. Ayrıca talep edilen tüm ilçelere de asansör desteği sağlanmaktadır.
Sultangazi Nakliyat

İşçilik Hizmetleri
Sultangazi nakliyat, 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireleri aynı gün içerisinde taşımaktadır. Büyük daireler için de koca koma kamyonlar temin edilmektedir. Firmamız öncellikle ev taşıma sürecine paketleme ve demontaj uygulamaları ile başlamaktadır. Kaba, hantal ve ağır tonaja sahip olan mobilyalar uzman marangoz ustaları tarafından sökülmektedir. Sultangazi evden eve nakliyat ekipleri, her sökülen parçayı hassasiyet ile paketlemektedir. Ayrıca firmamız müşterilerine daha stressiz bir hizmet verebilmek adına yeni dairelere getirilen eşyaların montajını da gerçekleştirmektedir. Sultangazi nakliyat personelleri, ürün sahiplerinden gelen talepler doğrultusunda eşyaları odalara kadar yerleştirmektedir.

Sultangazi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Sektörde hizmet veren Sultangazi evden eve nakliyat firmaları müşterilerinden abartılı rakamlar talep etmektedir. Ancak Uzman Kardeşler taşımacılık, her daim makul rakamlar ile hizmet vermektedir. Parça eşyalar için ise araç yakıt masrafları firmamız tarafından karşılanmaktadır. Sultangazi nakliyat, tüm eşyaların paketlenmesi, montajı veya sökülmesi gibi işçilik hizmetleri içinde ek ücretler istememektedir.